Ankieta dla rodziców

Celem ankiety jest przygotowanie placówki do ewentualnego otwarcia. W pierwszym etapie uruchomienia przedszkola możliwość korzystania z wychowania przedszkolnego będą miały dzieci rodziców, których charakter pracy i wykonywane obowiązki zawodowe wymagają przebywania poza miejscem zamieszkania.

W oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 04.05.2020 i koniecznością opracowania procedur funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym w czasie trwania epidemii wirusa SARS-COWID 19 oraz przygotowania nowej organizacji pracy, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr  30 w Bytomiu zwraca się z prośbą do rodziców o przekazanie następujących informacji:

Imię i nazwisko dziecka…………………………………………………………………………………..

Grupa …………………………………………………………………………………………………………..

1. Czy jesteście Państwo zainteresowani opieką przedszkolną dla swojego dziecka w reżimie sanitarnym?

1. od dnia 01.06.2020r. tak / nie *

2. w późniejszym terminie tak / nie *

jeżeli „tak” to, w jakim terminie ……………………………………..

1. jestem w stanie zabezpieczyć opiekę nad dzieckiem do końca roku szkolnego tj. do dnia 31.08.2020r. tak / nie *