Witam Was serdecznie i pozdrawiam cieplutko!

Wiem, że znajdujemy się obecnie w trudnej sytuacji, mam jednak nadzieję, że się nie poddajecie i korzystacie na MAKSA ze wspólnie spędzanych chwil!

Razem z paniami staramy się podsyłać ciekawe propozycje zabaw i ćwiczeń. Zachęcam do zaglądania na nasza stronę internetową. Czas, który otrzymaliśmy daję nam okazję do powtórzenia tego co już potrafimy :) Nie zapominajcie o trenowaniu liczenia, rozpoznawaniu poznanych liter oraz cyfr. Można to robić podczas wykonywania domowych obowiązków.

PAMIĘTAJCIE, że po każdej burzy wychodzi słońce :) Gdy ono wyjdzie to razem się spotkamy w naszej ulubionej sali, z najlepszymi zabawkami, tańcami, śpiewem i rozmowami z koleżankami i kolegami.

Z utęsknieniem czeka na was robot DOC z nowymi wyzwaniami!

Może teraz musimy się trochę posmucić, żeby później wszystko to co nas czeka cieszyło nas jeszcze bardziej!

Drodzy Rodzice, nie liczcie dni, które spędzacie teraz ze swoimi dziećmi. Sprawcie, by każdy dzień się dla was liczył :)

Ściskam mocno,

pani Żanetka

DRODZY RODZICE! KOCHANE ŻABKI!

24 marca 2020