O nas

wydarzeń

zajęć dodatkowych

O nas

Serdecznie witamy w naszym przedszkolu , które mieści się w śródmieściu naszego miasta, przy ulicy o małym natężeniu ruchu. Otoczone jest dużą ilością różnych drzew oraz starymi domami jedno i wielorodzinnymi. Posiadamy zacieniony ogród z kolorowym i bezpiecznym placykiem zabaw, różnorodną roślinnością, która sprzyja obserwacjom zmian zachodzących w przyrodzie oraz zabawom i ćwiczeniom na powietrzu.

Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.00 – 17.00. Budynek to willa w której mieści się obecnie 5 oddziałów:
3-4 latki „Krasnoludki”
4 latki „Misie”
5 latki „Smerfy”
5-6 latki „Żabki”
6 latki „Tygryski”
Każdy oddział dysponuje własną salą, która jest wyposażona w nowe meble, sprzęty, pomoce dydaktyczne i bezpieczne zabawki.

Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która jest otwarta na potrzeby wymagania i oczekiwania rodziców, licząc na wzajemną pomoc i współpracę.
Jesteśmy dużą przedszkolną rodzina z radosnymi i uśmiechniętymi dziećmi. Wzrastanie dzieci w szczęśliwej rodzinie jest dla nas bardzo ważne. To rodzina wzbogaca życie uczuciowe dziecka, rozwija pozytywne dyspozycje psychiczne. Bez udziału rodziny nikt nie jest w stanie wpoić dziecku zasad moralnych, którymi będzie się kierowało w dalszym życiu.

Swoimi oddziaływaniami stwarzamy warunki i sytuacje do wszechstronnego rozwoju, dokładając wszelkich starań , aby nasi podopieczni byli:
– samodzielni i twórczy
– otwarci na potrzeby innych
– wrażliwi na zło i krzywdę
– odpowiedzialni i obowiązkowi
– świadomi zagrożeń otaczającego świata
– tolerancyjni i akceptujący inność drugiego człowieka

Nasze przedszkole to:

Nasze zabawy

Serdeczna, miła, rodzinna atmosfera oparta na wzajemnym zaufaniu.

Realizacja zainteresowań w ramach zajęć dodatkowych.

Wiele ciekawych imprez, uroczystości i wycieczek.

Wsparcie dla rodziców w trudnych sytuacjach.