HALO BYTOM!Uczestniczki POKŁADÓW KULTURY zapraszają do wspólnej akcji!ZŁAPMY WIOSENNY WIATR W SKRZYDEŁKA WIATRACZKÓW!Nakręćmy się pozytywną energią!Niech nasze dzieci wyślą sobie, z naszą pomocą, pozdrowienia!W najbliższą niedzielę ( 5 kwietnia) o 12.00 - gdy słońce świeci najmocniej (!), umieśćmy za oknami lub na balkonach kolorowe, zrobione samodzielnie wiatraki. Niech będą niedoskonałe, niech będą krzywe, małe lub duże - ale niech będą!Jeśli nie macie dzieci - nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić wiatraczek i pozdrowić za jego pośrednictwem dziecko sąsiadów, albo to, które właśnie wyszło z mamą na krótki spacer, albo to, które siedzi na dnie duszy tego Pana lub Pani, którzy właśnie wracają z bułkami do domu!

Niech się nam dzieje KOLOROWO!

Po instrukcję, przygotowaną przez Olę Gawron, nauczycielkę w przedszkolu - zapraszamy na Pokłady Kultury - online

Zachęcamy do zabawy

02 kwietnia 2020