Angielski

Nauka języka angielskiego poprzez zabawę.

Nasi podopieczni chłoną język angielski w miłej atmosferze.

Taniec

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, na podstawie autorskiego programu nauczania "Taneczna akademia przedszkolaka". Program zajęć dostosowany jest do wieku oraz predyspozycji rozwojowych dzieci.
Na zajęciach dzieci uczą się podstawowych kroków tańca towarzyskiego (samba, cha cha, jive, walc wiedeński, walc angielski, polka), prawidłowej postawy, trzymania tanecznego oraz maniery obowiązującej w tańcu. Dodatkowo atrakcyjność zajęć podnoszą elementy tańca nowoczesnego (hip-hop, disco-dance, videoclip dance, itp.) oraz tańca zabawowego (twist, makarena, lambada, kaczuszki), a czas umilają zabawy ruchowe.
Zajęcia taneczne są bardzo korzystne dla rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym, gdyż doskonale rozwijają koordynację, pamięć, słuch muzyczny oraz orientację we własnym ciele i przestrzeni. Są to zajęcia, które przede wszystkim pobudzają naturalną radość dziecka i doskonale pożytkują dziecięcą energię. Pomagają budować dyscyplinę oraz umiejętność pracy w grupie.

Kółko

Matematyczne

Przedszkolaki starszych grup bawią się matematyką.

W ciekawy świat liczb wprowadzają je Panie Wychowawczynie.

Judo

SZKÓŁKA MIĘKKIEGO PADANIA

W ramach zajęć:

- nauka podstawowych elementów Judo, w tym umiejętności miękkiego padania;

- proste ćwiczenia gimnastyczne kształtujące wszystkie zdolności motoryczne;

- ćwiczenia oddechowe, kompensacyjne i korekcyjne.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z Ikizama Judo Club. Są to absolwenci bądź studenci Akademii Wychowania Fizycznego. Czołowi zawodnicy polskiej kadry narodowej, wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski.

Zajęcia prowadzone są na specjalnych matach, które dają komfort i zabezpieczają dzieci podczas ćwiczeń.