18 grudnia odbyły się u Tygrysków zajęcia otwarte dla rodziców. Spotkanie miało świąteczny charakter. Dzieci zaprezentowały muzyczno- taneczne Jasełka. Opowiedziały ruchem o czasie świątecznych przygotowań do Bożego Narodzenia oraz o tym co jest najważniejsze w czasie świąt, po pełnym emocji występie, wychowawczynie Tygrysków zainspirowane warsztatami Lego Logos zaprosiły dzieci i rodziców do budowania z klocków Lego na temat Boże Narodzenie. Prace powstawały w grupach, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Każda grupa zaprezentowała swoją prace, a chętni mogli opowiedzieć  co znaleźli. Następnie o budowlach opowiadali sami twórcy. Metoda ciekawa dla dużych i małych, wszystkim sprawiła wiele radości i zaskoczyła możliwościami tematu.  Po wspólnej zabawie rodzice i dzieci spotkali się na słodkim poczęstunku.

Zajęcia otwarte  u Tygrysków

18 grudnia 2019